Haber

Frutti Extra Bursaspor sezonu yemekle kapattı

BURSA (İGFA) – Frutti Extra Bursaspor Lideri Sezer Sezgin yaptığı konuşmada, Frutti Extra Bursaspor’un dönem başından bu yana çok keyifli ve güçlü bir dönem geçirdiğini, çok geniş bir camia olduklarını belirterek, oyunculara, Frutti Ekstra Bursaspor Teknik Direktörü Dusan Alimpijeviç, teknik direktör Nedim Yücel’e, tüm yönetim kurulu ve yürütme kurulu üyelerine ve Uludağ İçecek Türk A.Ş.’nin isim sponsoruna teşekkürlerini iletti. Yürütme Konseyi Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl ve grubu.

Dusan Alimpijevic imzalı grubun taktik tahtası, Frutti Extra Bursaspor Lideri Sezer Sezgin tarafından Uludağ İçecek Türk A.Ş. İcra Konseyi Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl’a takdim edildi.

Ömer Kızıl yaptığı konuşmada; Erbak ve Kızıl aileleri olarak Bursa’da spor, müzik ve sanat alanlarında birçok sponsorluğa imza attıklarını belirtti. Bursaspor gibi başarılı bir spor kulübünü Uludağ İçecek Türk AŞ’nin gücüyle buluşturarak sadece Türkiye’ye değil Avrupa’ya da örnek teşkil eden bir adım attıklarını ve büyük başarılara imza attıklarını paylaştı.

Şampiyon olamasak da finallerde yarışarak şampiyonluğa yaklaştıklarını ve bu örneklerin her yıl daha da iyiye gideceğine inandıklarını söyledi.
Dusan Alimpijeviç ise üst üste ikinci yıl için mükemmel bir dönemi geride bıraktıklarını belirterek, ön planda görünmeyen ancak büyük katkıları olan başta yardımcı antrenörleri ve sağlık ekibi olmak üzere tüm oyuncularına teşekkür etti. kadro.

Ardından tüm basketbolcular, yönetim ekibi, yönetim ve yönetim kurulu hep birlikte toplu fotoğraf çektirerek bu güzel günü tamamladılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu